Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem Dyrektor Szkoły w sprawie ustanowienia procedur bezpieczeństwa przyjmowania i pobytu dzieci w oddziale przedszkolnym. Wszystkie szczegóły dostępne tutaj.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy także do drugiego Zarządzenia w sprawie ustanowienia procedur bezpieczeństwa przyjmowania i pobytu uczniów podczas zajęć rewalidacyjnych, rewalidacyjno-wychowawczych, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęć opiekuńczo-wychowawczych z możliwością zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji dla uczniów w Szkole Podstawowej w Głusku. Wszystkie szczegóły tutaj.

Załączamy także oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego w związku z reżimem sanitarnym, obowiązującym w szkole. Plik w formacie PDF dostępny tutaj.