W imieniu księży z naszej parafii, serdecznie zapraszamy!


2 czerwca odbył się u nas Szkolny Dzień Dziecka. Było wszystko, co tylko można było sobie zażyczyć - od smakowitego poczęstunku przez rozgrywki sportowe, naukę udzielania pierwszej pomocy, zasiadanie w wozie strażackim i aucie policyjnym, malowanie twarzy i robienie warkoczyków aż po wesołe tańce. Wielkie podziękowania kierujemy do rodziców, którzy zadbali o organizację wydarzenia. Możemy Państwa zapewnić, iż dzieciom bardzo spodobały się obchody ich święta! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zachęcamy do zapoznania się ofertą wsparcia dla rodzin z dziećmi z gminy Leoncin.
Regulamin: Regulamin wsparcia rodzin

28 maja 2026 roku obchodziliśmy w naszej szkole nie tylko Święto Patrona Szkoły - Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ale także XX-lecie nadania naszej placówce jego imienia. Tę wyjątkową okazję rozpoczęliśmy udziałem we Mszy Świętej w kościele w Leoncinie. Ową Mszę Świętą, z relikwiami naszego Patrona - sprawowało aż czterech księży. Następnie przyjechaliśmy do szkoły, by na hali oglądać uroczyste przedstawienie, przygotowane przez naszych starszych uczniów oraz nauczycieli - Panią Patrycję Pietroń, Panią Joannę Swędę, Panią Iwonę Sekutowicz oraz Pana Ireneusza Dwojaka. Mieliśmy także okazję podziwiać film, w którym zaprezentowano zdjęcia z naszego jubileuszu. Film przygotował Pan Mariusz Iwaniuk. Na końcu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego, zorganizowanego przez Panią Dyrektor - Irminę Tokarską - Iwaniuk. W tym szczególnym dla naszej społeczności szkolnej dniu, serdecznie dziękujemy gościom, przybyłym na uroczystość - m. in. Księżom z naszej parafii oraz parafii w Secyminie - Nowinach, Panu Wójtowi - Adamowi Mirosławowi Krawczakowi, Przedstawicielom Gminy (Gmina Leoncin), Dyrektorowi Szkoły w Dziekanowie Leśnym - Panu Dawidowi Dziadusiowi oraz obecnym i byłym pracownikom naszej szkoły.