foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Informujemy, iż wszystkie wakacyjne kolonie i półkolonie zostały odwołane z powodu panującej epidemii. Przepraszamy za utrudnienia.

26 czerwca odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020. Z powodu panującej epidemii koronawirusa było ono podzielone na grupy i ułożone według ścisłego harmonogramu - tak by dzieci z poszczególnych klas nie miały ze sobą kontaktu.

Uczniowie odebrali dyplomy, świadectwa i nagrody od swoich wychowawców.

Pani Dyrektor oraz inni nauczyciele życzyli dzieciom i rodzicom bezpiecznych i słonecznych wakacji. 

Uroczystość Zakończenia Roku w dniu 26 czerwca podzielono na grupy i godziny.

Przy wejściu do oddziału przedszkolnego, o godz. 8:30 odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla kl. "0".

Przy głównym wejściu szkoły będzie mieć miejsce zakończenie dla klas:
- I (godz. 8:30),
- II (godz. 9:30),
- III (10:30),
- IV (godz. 11:30),
- V b (12:00).

Natomiast przy wejściu do przedszkola "Adaś i Ola idą do przedszkola" (schody) odbędzie się zakończenie dla klas pozostałych:
- kl. VIII - 8:30,
- kl. VII - 9:30,
- kl. VI - 10:30,
- kl. V a - 11:30.

Bardzo prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych oraz poinformowanie dzieci o konieczności zachowania 2 metrów odległości od siebie.

Dziękujemy.

Praca zdalna ma różne oblicza - może być bardzo ciekawa i inspirująca. Przedstawiamy pracę Jasia Żmijewskiego. Uczeń klasy "0" skonstruował grę planszową "Zoo". Jasiu, gratulujemy pięknie wykonanego zadania! 

2020 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved