Uczniowie klasy "0" obchodzili bardzo hucznie czas karnawału. W dniu 11 lutego 2021 r. bawili się i tańczyli w rytm najbardziej znanych hitów. Na parkiecie można było dostrzec: Spider-mana, Syrenkę Ariel, jednorożce, żołnierzy, smoka, wilka, Elsę z Krainy Lodu, aniołka, Myszkę Miki, Żółwia Ninja i księżniczki. Po zabawie przyszedł czas na odpoczynek i poczęstunek. Było przepysznie!

Informujemy, iż dla dzieci objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną wyznaczono termin dyżuru, podczas którego nastąpi podsumowanie pracy z uczniem w czasie I semestru.
Nauczyciele i specjaliści pracujący z dzieckiem będą dyżurować i czekać na telefon od rodziców/opiekunów, za pośrednictwem aplikacji Teams w następującym terminie:
- środa, 10.02.2021 r., godz. 17:00 - 18:30.
Zaznaczamy, iż to rodzic dzwoni na Teams do nauczyciela/specjalisty.
Przeprowadzenie rozmowy z nauczycielem/specjalistą jest wskazane, ale nie jest obowiązkowe.

Natomiast dla rodziców dzieci z orzeczeniami wyznaczono spotkania w innym terminie - w czwartek, 11.02.2021 r. Szczegółowe informacje wysłano Państwu przez Mobidziennik.

Uczniowie klasy "0" pamiętają o konieczności regularnego dokarmiania ptaków w czasie zimy. Dlatego też wykonali piękne prace plastyczno-techniczne, przypominające o tym obowiązku.

Nowy harmonogram konsultacji z pedagogiem, wynikający ze zmian w planach lekcji

Poniedziałek - o godz. 13:15 - klasa 6 B (tutaj bez zmian)
Poniedziałek - o godz. 14.05 - klasa 5 (bez zmian)
Wtorek - o godz. 13:15 - klasa 6 A (bez zmian)
Środa - godz. 14:05 - klasa VII
Czwartek - o godz. 13:40 - klasa VIII
Piątek - o godz. 13:25 - klasa IV.

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy, iż 28 stycznia, w czwartek, o godz. 17:00 odbędzie się Zebranie dla Rodziców z wychowawcami klas. Prosimy o obecność za pośrednictwem aplikacji Teams. Kolejne zebranie będzie mieć miejsce 25 marca, także za pośrednictwem aplikacji Teams.

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved