foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na przedstawienia jasełkowe oraz świąteczny kiermasz, a następnie zebrania z wychowawcami, które będą miały miejsce w dniu 19 grudnia, o godz. 17:00.🎄🎆

  Dyrektor Szkoły pragnie podziękować wszystkim Rodzicom i Uczniom biorącym udział w zbiórce makulatury.

  Udało się uzyskać przychód w wysokości 1000 zł.  Środki zostały przekazane na konto Rady Rodziców.

  Jeszcze raz dziękujemy za aktywny udział w akcji!

10 grudnia gościliśmy w naszej szkole teatrzyk objazdowy z Krakowa. Najmłodsi uczniowie z klas "0"-3 obejrzeli sztukę pt. "Świąteczna gorączka Olafa". Wspólnymi siłami udało się nam uratować Święta!

6 grudnia uczniowie klasy "0", I, II i III pojechali na wycieczkę do "Happy Parku" w Sochaczewie. Tam dowiedzieli się od prawdziwego (!) elfa, czy Święty Mikołaj naprawdę istnieje oraz jakie są na to dowody. Organizatorkami wycieczki były panie: Ewelina Frączak, Agnieszka Kondrakiewicz, Zofia Roszczyk oraz Wioletta Markowska.

10 grudnia naszą szkołę odwiedzili szczególni goście - żołnierze z 2. Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu oraz psy, które pomagają im w pracy. 

Panowie cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania dzieci, pokazali wojskowe umundurowanie, a później zaprezentowali sztuczki, które potrafią ich psy. Na koniec było to, co najprzyjemniejsze, czyli głaskanie czworonożnych przyjaciół!  Spotkanie zorganizowały Panie: Joanna Swęda i Maja Kiełbasińska.

2019 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved