Uczniowie należący do Samorządu Szkolnego czuwali nad pracą młodszych dzieci w świetlicy. Pomysłodawcą pracy plastycznej dla babć i dziadków była Pani Patrycja Pietroń.

Uczniowie klasy V wykonali ozdoby świąteczne, które zawisły na korytarzach naszej szkoły. Ponadto, jedna z uczennic klasy V, Maja Kamieniecka, uczyła młodszych uczniów wykonywać przestrzenne choinki z papieru.

Uczniowie klasy III uczestniczyli w warsztatach plastyczno-technicznych, przeprowadzonych przez pedagog, panią Dorotę Zielińską oraz wychowawcę klasy III, panią Wiolettę Markowską. Uczniowie wykonywali ozdoby na choinkę - aniołki z płatków kosmetycznych.

13 grudnia odbyły się warsztaty plastyczno-techniczne, przeprowadzone przez Panie: Dorotę Zielińską oraz Patrycję Pietroń. Dzieci z klasy II oraz "0" wykonywały ozdoby na choinkę - aniołki z płatków kosmetycznych.

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved