14 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny. Uczniowie klas 0-III mówili wierszyki i śpiewali piosenki przed swoimi rodzicami. Zanim jednak rozpoczęli występ, wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane podarunki. Na twarzy wielu mam i tatusiów można było dostrzec wzruszenie. Gratulujemy występu naszym młodym uczniom.

Harmonogram Uroczystego Zakończenia Roku 2023/2024:

- w czwartek, 20 czerwca, o godz. 10.00 - msza święta z okazji Zakończenia Roku Szkolnego, spotkanie z ks. biskupem Rafałem Markowskim (lekcje przed i po mszy - według planu),

- w piątek, 21 czerwca, o godz. 8.30 - Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego.

Odwóz autobusem szkolnym w dniu Zakończenia Roku - ok. godz. 11.00.

21 czerwca świetlica szkolna będzie działać według harmonogramu.

7 czerwca, pięknego słonecznego dnia uczniowie klas 0-III wybrali się na wycieczkę do kina w Pomiechówku na film animowany pt. "Ucieczka ze Zwierzowersum" oraz do restauracji McDonald's w Nowym Dworze Mazowieckim. Zdaniem dzieci, bajka była bardzo ciekawa, a obiad - pyszny. :)

Prezentujemy zdjęcia ze Szkolnego Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez Rodziców naszych uczniów. Ten dzień "zaczęliśmy z wysokiego C" - konkursem "Mam Talent!". Dzięki niemu poznaliśmy uzdolnienia i pasje naszych uczniów. Po otrzymaniu wyróżnień i nagród uczniowie przenieśli się na boisko, gdzie odbywał się główny punkt programu, czyli rozgrywki sportowe oraz zabawy z animatorem. Dzieci mogły także co nieco przekąsić, np. popcorn, pączka, pianki, arbuza, a nawet kiełbaskę z grilla. Mogły także zrobić sobie tatuaż czy warkocze, a także pomalować buzie i... włosy! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia - rodzicom, nauczycielom i uczniom.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved