foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Zachęcamy do pomocy uczennicy naszej szkoły, Nadii Słomczyńskiej.

Wyprawka do klasy „0”:
- kapcie na zmianę, z białą podeszwą (tenisówki, trampki na rzepy)
- worek na kapcie- plecak
- piórnik
- kredki
- flamastry
- nożyczki
- klej w sztyfcie (kilka sztuk)
- ołówki
- gumka do ścierania
- temperówka
- ryza papieru ksero
- blok rysunkowy z kolorowymi kartkami A4
- 2 zeszyty w kratkę 32-kartkowe (jeden do matematyki, drugi do korespondencji)
- 1 zeszyt w 3 linie
- papier kolorowy
- plastelina
- teczka na prace plastyczne
- farby plakatowe
- pędzelki
- kubek na wodę
- bibuła w dowolnych trzech kolorach
- pastele olejne (mały zestaw).
Bardzo prosimy, by wszystkie rzeczy - w miarę możliwości - były podpisane.
 
 

Czytaj więcej: Wyprawka do klasy "0"

24 czerwca we wszystkich szkołach w Polsce zadzwonił ostatni dzwonek, ale tym razem nie na lekcję, a na Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2021/2022. U nas zakończenie roku odbyło się w dwóch turach. Uczniowie klas V-VIII mieli swoje zakończenie o godz. 8.30, a klasy 0-IV - o godz. 10.00. Na początku Pani Dyrektor Irmina Tokarska-Iwaniuk powitała wszystkich obecnych: gości - Pana Wójta Adama Mirosława Krawczaka, uczniów, nauczycieli i rodziców. Następnie wręczyła nagrody wszystkim uczniom wyróżniającym się w nauce. Uczniowie klasy VIII zaprezentowali pożegnalny występ, podczas którego podziękowali wszystkim uczącym ich nauczycielom. Po złożeniu życzeń bezpiecznych i słonecznych wakacji wszyscy udali się do klas, by otrzymać świadectwa i zamienić słowo z wychowawcami. 

22 czerwca, w piękny słoneczny dzień, uczniowie klas 0-III wybrali się na wycieczkę do kina w Pomiechówku na film pt. "Foki kontra Rekiny". Zanim jednak usiedli w kinowej sali, zakupili sobie przekąski i napoje. Po obejrzeniu filmu animowanego wyruszyli w drogę powrotną. Organizatorkami wycieczki były Panie: Ewelina Frączak, Agnieszka Kondrakiewicz, Wioletta Markowska, Zofia Roszczyk i Alicja Turowska.

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved