Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na przedstawienia jasełkowe oraz świąteczny kiermasz, a następnie zebrania z wychowawcami, które będą miały miejsce w dniu 19 grudnia, o godz. 17:00.🎄🎆

Dyrektor Szkoły pragnie podziękować wszystkim Rodzicom i Uczniom biorącym udział w zbiórce makulatury.

Udało się uzyskać przychód w wysokości 1000 zł.  Środki zostały przekazane na konto Rady Rodziców.

Jeszcze raz dziękujemy za aktywny udział w akcji!

10 grudnia gościliśmy w naszej szkole teatrzyk objazdowy z Krakowa. Najmłodsi uczniowie z klas "0"-3 obejrzeli sztukę pt. "Świąteczna gorączka Olafa". Wspólnymi siłami udało się nam uratować Święta!

6 grudnia uczniowie klasy "0", I, II i III pojechali na wycieczkę do "Happy Parku" w Sochaczewie. Tam dowiedzieli się od prawdziwego (!) elfa, czy Święty Mikołaj naprawdę istnieje oraz jakie są na to dowody. Organizatorkami wycieczki były panie: Ewelina Frączak, Agnieszka Kondrakiewicz, Zofia Roszczyk oraz Wioletta Markowska.

10 grudnia naszą szkołę odwiedzili szczególni goście - żołnierze z 2. Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu oraz psy, które pomagają im w pracy.

Panowie cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania dzieci, pokazali wojskowe umundurowanie, a później zaprezentowali sztuczki, które potrafią ich psy. Na koniec było to, co najprzyjemniejsze, czyli głaskanie czworonożnych przyjaciół!  Spotkanie zorganizowały Panie: Joanna Swęda i Maja Kiełbasińska.

2019 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved