foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, otrzymanemu w ramach programu "Laboratoria przyszłości", uczyliśmy się fotografować przyrodę i siebie nawzajem.

25 listopada obchodzony jest w Polsce Dzień Plusowego Misia. Z tej okazji dzieci z klas 0-III przyniosły do szkoły misie. Brały także udział w zabawach, tańcach i konkursach przygotowanych przez uczniów klas VIII A i VIII B. Nagrodami w konkursie były cukierki, lizaki i batony. Tego dnia wyłoniono także zwycięzców konkursu plastycznego z okazji Dnia Praw Dziecka. W młodszej kategorii wiekowej zwyciężyła Maja Hryciuk. II miejsce zajęła Nicole Aleksyeyenko, III - Nikola Hryciuk. Wśród starszych uczniów wygrała Amelia Parapura. II miejsce zajęła Joanna Laskowska, a III - Antoni Białowąs. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do włączenia się do akcji, mających na celu pomoc bratu naszego ucznia.

21 listopada, w świetlicy odbył się konkurs wiedzy o prawach dziecka. Uczniowie zostali podzieleni na grupy. Zwycięska drużyna otrzymała lizaki. Zajęcia przeprowadzili: Pani Patrycja Pietroń oraz Pan Mateusz Pietroń.
Jak można zauważyć na poniższych zdjęciach, dzieci ubrane były na niebiesko. Nie był to żaden zbieg okoliczności. W ten sposób bowiem chcieliśmy uczcić Dzień Praw Dziecka.

23 listopada, w świetlicy oglądaliśmy mecz mistrzostw świata w piłce nożnej Niemcy - Japonia. Niektóre dzieci kibicowały Niemcom, inne - Japonii. Spotkanie było bardzo interesujące, dlatego też emocji było mnóstwo. 

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved