Drodzy Uczniowie,
Życzymy Wam udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Odpocznijcie od nauki i porannego wstawania. 😉 Gdziekolwiek spędzicie wakacje - w domu, u dziadków, nad morzem, nad jeziorem, w górach, w Polsce czy za granicą, pamiętajcie, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wróćcie do nas zadowoleni i wypoczęci. Widzimy się we wrześniu.🥰🚌✈️⛵️🛳🏖🗺🏝
20 czerwca uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział we mszy świętej z okazji Zakończenia Roku Szkolnego. Mszę odprawił ks. biskup Rafał Markowski. Uczniowie klasy "0" uroczyście go powitali, a starsi uczniowie wręczyli kwiaty.
Następnego dnia, 21 czerwca miało miejsce Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024. Uczniowie klasy VIII pożegnali się ze społecznością szkolną swoim przedstawieniem, przygotowanym z uczniami klasy VII. Następnie Pani Dyrektor Irmina Tokarska-Iwaniuk wręczyła nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce. Wszystkim naszym wychowankom, którzy ten rok mogą zaliczyć do udanych, serdecznie gratulujemy!

W sobotę, 8 czerwca, miało miejsce wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie "Enjoy Leoncin" (we współpracy z Gminą Leoncin oraz UKS Goliat). Uczniowie naszej szkoły chętnie dołączyli do inicjatywy "Biegnij z nami po zdrowie", a nawet zdobyli w zawodach II miejsce. Laureaci rywalizacji otrzymali dyplomy i medale. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu, promującym dbanie o kondycję fizyczną.

14 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny. Uczniowie klas 0-III mówili wierszyki i śpiewali piosenki przed swoimi rodzicami. Zanim jednak rozpoczęli występ, wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane podarunki. Na twarzy wielu mam i tatusiów można było dostrzec wzruszenie. Gratulujemy występu naszym młodym uczniom.