4 października 2019 r. starsi uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Jump Areny. Jest to coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, która dostarczyła uczniom naszej szkoły wielu niezapomnianych wrażeń.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, uczestnicy wycieczki mieli czas do indywidualnego korzystania z szeregu atrakcji, m. in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, salonu gier oraz parku linowego. Część uczniów wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki.