foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

4 października 2019 r. starsi uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Jump Areny. Jest to coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, która dostarczyła uczniom naszej szkoły wielu niezapomnianych wrażeń.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, uczestnicy wycieczki mieli czas do indywidualnego korzystania z szeregu atrakcji, m. in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, salonu gier oraz parku linowego. Część uczniów wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki. 

2020 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved