4 czerwca 2019 r. w świetlicy odbył się konkurs pt. „Piękna nasza Polska cała”. Konkurs składał się z dwóch części:

•  konkursu plastycznego dla uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej, którzy uczęszczają na zajęcia świetlicowe;
  • konkursu wiedzy dla uczniów klas IV-VI uczęszczających na świetlicę.

Nauczycielami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie konkursu byli: pani Ewelina Frączak oraz pan Radosław Rutkowski.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019.