foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Drodzy Uczniowie,
Życzymy Wam udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Odpocznijcie od nauki i porannego wstawania. 😉 Gdziekolwiek spędzicie wakacje - w domu, u dziadków, nad morzem, nad jeziorem, w górach, w Polsce czy za granicą, pamiętajcie, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wróćcie do nas zadowoleni i wypoczęci. Widzimy się we wrześniu.🥰🚌✈️⛵️🛳🏖🗺🏝 

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved