foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

W sobotę, 8 czerwca, miało miejsce wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie "Enjoy Leoncin" (we współpracy z Gminą Leoncin oraz UKS Goliat). Uczniowie naszej szkoły chętnie dołączyli do inicjatywy "Biegnij z nami po zdrowie", a nawet zdobyli w zawodach II miejsce. Laureaci rywalizacji otrzymali dyplomy i medale. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu, promującym dbanie o kondycję fizyczną.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved