foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

14 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny. Uczniowie klas 0-III mówili wierszyki i śpiewali piosenki przed swoimi rodzicami. Zanim jednak rozpoczęli występ, wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane podarunki. Na twarzy wielu mam i tatusiów można było dostrzec wzruszenie. Gratulujemy występu naszym młodym uczniom.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved