Prezentujemy zdjęcia ze Szkolnego Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez Rodziców naszych uczniów. Ten dzień "zaczęliśmy z wysokiego C" - konkursem "Mam Talent!". Dzięki niemu poznaliśmy uzdolnienia i pasje naszych uczniów. Po otrzymaniu wyróżnień i nagród uczniowie przenieśli się na boisko, gdzie odbywał się główny punkt programu, czyli rozgrywki sportowe oraz zabawy z animatorem. Dzieci mogły także co nieco przekąsić, np. popcorn, pączka, pianki, arbuza, a nawet kiełbaskę z grilla. Mogły także zrobić sobie tatuaż czy warkocze, a także pomalować buzie i... włosy! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia - rodzicom, nauczycielom i uczniom.