foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

9 maja dwaj uczniowie z klasy I, Aleksander Aniszewski i Marcel Piasecki, uczestniczyli w II etapie konkursu MathRiders "Puchacz Piotr", który odbywał się w Legionowie. Koordynatorem konkursu w szkole była pani Ewelina Frączak. W konkursie startowało ok. 1500 dzieci z klas I-III z naszego regionu. Olek i Marcel (z bardzo wysokimi wynikami - ponad 90 proc.) znaleźli się w grupie 10 proc. uczestników, którzy zakwalifikowali się do II etapu. Serdecznie gratulujemy! 

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved