foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

6 maja w naszej szkole podziwialiśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów klas II i III. Przedstawienie było poświęcone obchodom 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Najpierw jednak odśpiewaliśmy wspólnie Hymn Polski pt. "Mazurek Dąbrowskiego". Występ przygotowały Panie: Agnieszka Kondrakiewicz i Wioletta Markowska. 🇵🇱 

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved