foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

W dniu 22 kwietnia dzieci z klasy "0" wystąpiły przed starszymi uczniami oraz swoimi rodzicami z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi. Każde z nich powiedziało krótki wierszyk oraz śpiewało piosenki. Po apelu miał miejsce pokaz mody ekologicznej, a także wręczenie nagród za własnoręcznie wykonane kukiełki. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc dzieciom.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved