foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

4 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Marchewki. Pamiętali o tym uczniowie "Zerówki", którzy tego dnia przynieśli marchewkę na drugie śniadanie. Oprócz tego wykonywali karty pracy, w których tematem przewodnim było wspomniane warzywo. Wykonali również pracę plastyczną. Na koniec pracy otrzymali "Dyplomy Marchewkowego Przyjaciela". Jutro natomiast przeczytają książkę Katy Hudson pt. "Za dużo marchewek", która została przyniesiona przez dwoje uczniów kl. "0". Zajęcia z okazji Dnia Marchewki zostały przeprowadzone w ramach innowacji pedagogicznej wychowawcy.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved