foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

W Dniu Szpinaku, w klasie "0" królował szpinak. Z tego ostatniego oraz z bananów i soku pomarańczowego powstał pyszny, zielony koktajl (można dodać jeszcze kilka kropel soku z cytryny lub limonki). Szczerze polecamy! Tym bardziej że powstał bez nawet jednej łyżeczki cukru. Dzień Szpinaku był świętowany w ramach innowacji pedagogicznej wychowawcy.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved