foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Ten dzień uczniowie świętowali na wiele sposobów. Jedni - po dwóch pierwszych lekcjach - oglądali filmy, grali w gry planszowe, a inni wybrali się na wiosenny spacer. Byli też tacy, którzy zamówili sobie pizze. Młodsi uczniowie natomiast wykonali Marzannę, którą później spalili.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved