12 grudnia zostały rozdane dyplomy i nagrody w konkursie savoir vivre. Uczniowie mieli za zadanie wykazać się znajomością zasad dobrego zachowania, wychowania i kultury słowa. Największą wiedzą w tym temacie wykazał się Kuba z klasy 5, który zdobył tytuł Mistrza Savoir Vivre. Drugie miejsce zajęła Antonina z klasy 7. Miejsce trzecie przypadło Mateuszowi z klasy 5. Serdecznie gratulujemy!!! Organizatorka konkursu, Pani Maria Mateuszczyk, rozdając dyplomy i nagrody, przypomniała uczniom, że kulturalne zachowanie i zwroty grzecznościowe powinny nam towarzyszyć każdego dnia, w każdym miejscu, w którym się znajdujemy. Nie wystarczy bezbłędnie znać zasady, należy je wdrażać w życie.