foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

20 listopada to Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji w naszej szkole królował dziś kolor niebieski. Wykonywaliśmy karty pracy o prawach dziecka oraz oglądaliśmy o nich prezentacje multimedialne. Ponadto, na korytarzu szkolnym zrobiono wystawę ze wszystkich prac plastycznych dotyczących praw dziecka. Uczniowie należący do Samorządu Szkolnego, wraz z opiekunami, wykonali wielkie drzewo, na którym można było zawieszać listki lub serduszka z dobrymi słowami.

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved