foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

15 września na naszym szkolnym boisku odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Gminę Leoncin. W godzinach 10.00-12.00 uczestniczyli w nim uczniowie klas "0"-III, a w godzinach 12.00-14.00 - uczniowie klas IV-VIII. Mieli okazję sadzić kwiatki, wykonywać "bomby nasienne" oraz ekologiczną biżuterię, grać w gry planszowe XXL, układać duże puzzle, odpowiadać na pytania z nagrodami, zrobić sobie zdjęcie w kwiecistej ramie, zajadać ciasteczka i popijać sokiem. Było także mnóstwo rywalizacji sportowej i zabaw ruchowych. Dzięki aktywnościom podczas pikniku, nasi uczniowie utrwalili sobie wiedzę proekologiczną. 💚🪴🌱🌿 

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved