foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Jeszcze rok szkolny się nie zaczął, a już nasi uczniowie otrzymują nagrody! ? Aktualni pierwszoklasiści, czyli dzieci, które w ubiegłym roku szkolnym uczęszczały do klasy "0", otrzymały nagrody za udział w kampanii "Mamy kota na punkcie mleka". Kot Mleczysław i Mleczna Kita przysłali im książki z bardzo ciekawymi zadaniami, a także dyplomy dla naszej szkoły oraz wychowawcy "Zerówki".

2024 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved