19 czerwca uczniowie klas "0" oraz IV wybrali się na wycieczkę do kina IMAX 3D oraz do restauracji McDonald's w Warszawie. W kinie obejrzeli film przyrodniczy pt. "Pod taflą oceanu". Nie był to jednak zwykły film. Wszystko, co było pokazane na wielkim ekranie, zdawało się być tuż przed naszymi twarzami. Efekt był taki, że jednej z groźnych ryb przestraszyły się nawet panie. O rekinie nie będziemy wspominać, bo ten zrobił chyba wrażenie na każdym. ? Po seansie przyszedł czas na posiłek w McDonald's.