foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

29 kwietnia obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Tańca. W związku z tym, wychowawcy świetlicy szkolnej wpadli na pomysł, by przeprowadzić konkurs tańca. Jak postanowili, tak zrobili. Uczniowie w ciągu ok. trzech tygodni przygotowywali się do finału, który miał miejsce 9 maja. Zadaniem dzieci było zatańczenie układów do trzech utworów. Wybrano piosenki pt. "Llama in my living room" AronChupy & Little Sis Nory, "Dom" Cleo oraz "Señorita" Shawna Mendesa i Camili Cabello. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych. Nauczyciele zasiadający w jury zgodnie stwierdzili, że wyłonienie zwycięzców wśród tak dobrze przygotowanych uczniów, będzie bardzo trudne. Na szczęście, po dłuższej naradzie udało się wskazać najbardziej wyróżniających się tancerzy. Laureatom wręczono nagrody następnego dnia.
Uczniów biorących udział w naszym konkursie zachęcamy do rozwijania swojego talentu tanecznego, który widać było jak na dłoni.

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved