Prezentujemy zdjęcia z apelu, przygotowanego przez uczniów klas II i III z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. Młodsi uczniowie naszej szkoły przypomnieli wszystkim zgromadzonym, dlaczego to wydarzenie jest tak bardzo istotne w historii naszego kraju. Wątki historyczne przeplatali pięknymi patriotycznymi utworami. Dzieci występujące w przedstawieniu przygotowały panie: Agnieszka Kondrakiewicz, Zofia Roszczyk oraz Patrycja Pietroń. Na koniec głos zabrali: Pani Dyrektor Irmina Tokarska-Iwaniuk oraz Ksiądz Proboszcz Arkadiusz Szczepanik.