22 kwietnia obchodzony jest na świecie Dzień Ziemi. Z tej okazji w dniu 25 kwietnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie pod hasłem "Jestem przyjacielem Ziemi". Dzięki uczniom klas VIII A, VIII B i "Zerówki" oraz dzieciom należącym do koła teatralnego, przypomnieliśmy sobie, w jaki sposób powinniśmy dbać o naszą planetę. Na początku zaprezentowano recyklingowy pokaz mody, a następnie inscenizację sądu nad ropuchą, który przeplatano piosenkami o ekologii.

Na koniec Pani Dyrektor Irmina Tokarska-Iwaniuk oraz Pani Anna Wiechowska-Szerszeń wręczyły nagrody uczniom wyróżnionym w konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi. Laureatom serdecznie gratulujemy!