foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Drogie Kobietki,
 
Z okazji Waszego Święta, życzymy Wam wszelkiej pomyślności oraz samych pogodnych dni!
 
8 marca niektóre z uczennic założyły oryginalne nakrycia głowy. Niektóre z kapeluszy/czapek były wykonane własnoręcznie!
Wszystkie z nich zachwycały kolorami i ozdobami. Gratulujemy kreatywności, dziewczynki! 🙂 ❤ 

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved