W związku z Narodowym Świętem Niepodległości zorganizowano konkurs pod patronatem Pani Dyrektor Irminy Tokarskiej-Iwaniuk.

Konkurs skierowany był do klas 0-8. Każda klasa wraz z wychowawcą udekorowała drzwi zewnętrzne swojej sali w symbole narodowe i motywy związane z niepodległością.

Uczniowie mieli także za zadanie napisać życzenia dla Polski z okazji kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się na apelu w dniu 10.11.2022 r.

Wśród młodszych uczniów - z klas 0-III - zwyciężyła "Zerówka", wśród starszych - klasa VII.

Obydwie klasy otrzymały 100 zł na dofinansowanie wycieczki szkolnej.

Musimy z dumą podkreślić, iż wszyscy uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w udział w konkursie, a walka o zwycięstwo trwała do ostatniego momentu.

Wybór najładniej udekorowanych drzwi był bardzo ciężki, gdyż wszystkie z nich wyglądały bardzo efektownie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.