27 października w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych. Wielu uczniów przebrało się za kogoś świętego. Wybór najoryginalniejszego stroju świętego nie należał do najłatwiejszych. Tego dnia rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszy portret świętego. Po zabawach i tańcach, odbył się Kiermasz Ciast, z którego dochód zostanie przeznaczony na wydarzenia organizowane przez Samorząd Uczniowski.

Składamy serdecznie podziękowania Rodzicom, którzy w tak dużym stopniu zaangażowali się w pomoc uczniom (pieczenie ciast, wykonanie stroju oraz pracy plastycznej).

Dziękujemy także nauczycielom odpowiedzialnym za organizację wydarzenia - Księdzu Mateuszowi Farfusowi oraz Pani Annie Wiechowskiej-Szerszeń.