20 października grono uczniów naszej szkoły powiększyło się o 12 cudownych i radosnych pierwszoklasistów. Tego dnia odbyło się bowiem ich uroczyste ślubowanie. Najpierw jednak dzieci zaprezentowały piękny występ, podczas którego recytowały i śpiewały. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo prezentów: od Pana Wójta Adama Mirosława Krawczaka (w jego imieniu podarunki przekazała Inspektor ds. Oświaty Pani Małgorzata Pilacińska), od Pani Dyrektor Irminy Tokarskiej-Iwaniuk, od Rady Rodziców (prezenty przekazała Pani Przewodnicząca Agata Pierścieniak), od uczniów klas "0", II i III. Zanim jednak wręczono prezenty, ksiądz proboszcz Arkadiusz Szczepanik poświęcił plecaki naszych nowych uczniów.
Lenko, Zuziu, Olu, Wojtku K., Wojtku J., Miłoszu, Antku, Kubo, Szymku, Hubercie, Gabrielu, Filipie, serdecznie witamy w gronie uczniów Szkoły Podstawowej w Głusku! Uczcie się pilnie! ❤