Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty zostały ogłoszone 1 lipca 2022 r. Na zaświadczenia z wynikami uczniowie musieli jednak poczekać do 8 lipca. Wynik osiągnięty na egzaminie był bardzo istotny, gdyż miał decydujący wpływ na dostanie się do wymarzonej szkoły średniej. Specjalnym gościem naszej szkoły w dniu wręczania zaświadczeń była Inspektor ds. Oświaty, Pani Małgorzata Pilacińska. Najlepszy wynik z egzaminu uzyskała uczennica Patrycja Dana (jej średni wynik - 71 proc.). Uczennica ta uzyskała maksymalną liczbę punktów z języka angielskiego, tj. 55 punktów. Serdecznie gratulujemy! Wszystkim absolwentom naszej szkoły życzymy wytrwałości i sukcesów w nowych szkołach!