foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

22 czerwca, w piękny słoneczny dzień, uczniowie klas 0-III wybrali się na wycieczkę do kina w Pomiechówku na film pt. "Foki kontra Rekiny". Zanim jednak usiedli w kinowej sali, zakupili sobie przekąski i napoje. Po obejrzeniu filmu animowanego wyruszyli w drogę powrotną. Organizatorkami wycieczki były Panie: Ewelina Frączak, Agnieszka Kondrakiewicz, Wioletta Markowska, Zofia Roszczyk i Alicja Turowska.

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved