foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

31 maja uczniowie z klas VI, VIIA i VIIB wybrali się do kina oraz do parku trampolin "Stacja Grawitacja" w Warszawie. Ścianki wspinaczkowe, trampoliny, tory przeszkód i inne atrakcje - to wszystko czekało tego dnia na naszych uczniów. Trzeba przyznać, że w parku trampolin można było dać upust swoim emocjom i porządnie się wyszaleć.

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved