foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Informujemy o projekcie Stowarzyszenia Enjoy Leoncin pt. "Jak smakuje Niepodległość. Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne", sfinansowanym przez Fundusz Niepodległa. Spotykamy się w OSP Wilków Polski, gdzie warsztaty poprowadzą bracia Budnik (kucharze znani z TV). Będziemy razem gotować (przepisy w trakcie opracowania). Tworzymy trzy 10-osobowe grupy z młodzieży, seniorów i osób z niepełnosprawnością. Będzie to również forma integracji. Reszta osób będzie się przyglądać, ale wspólnie ugotowany posiłek zjemy już wszyscy. Będzie również przygotowany panel degustacyjny w ciemno zapomnianych warzyw. Zachęcamy uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców i dziadków do udziału w warsztatach. Może znajdą się wśród dzieci i dorosłych master-chefowie, którzy pod okiem doświadczonych kucharzy chcieliby już zgłosić się na warsztat? Zachęcamy gorąco! 

 

 

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved