27 maja 2022 r. obchodziliśmy Dzień Patrona naszej Szkoły - Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Najpierw, o godz. 9.00 uczestniczyliśmy we mszy świętej, odprawionej przez księdza Mateusza Farfusa. Następnie, o godz. 10.30 podziwialiśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VIIA i VIIB. Na początku jednak odśpiewaliśmy wspólnie hymn szkoły. Tego dnia gościła u nas Inspektor ds. Oświaty, Pani Małgorzata Pilacińska. Przedstawienie, nad którego całością czuwali: Pani Iwona Łaszczyk, Pan Maciej Frąckiewicz, ks. Mateusz Farfus oraz Pan Ireneusz Dwojak, przypomniało nam najważniejsze fakty z życia naszego Patrona oraz wprowadziło w uroczysty nastrój. A do śpiewania pieśni przyłączyli się wszyscy obecni. Po przedstawieniu każdy z nas mógł wylosować cytat ze słowami Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pani Dyrektor, Irmina Tokarska-Iwaniuk nadmieniła, iż każdy z wylosowanych cytatów jest uniwersalny i jak najbardziej aktualny.