foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

20 maja uczniowie klas 0-III pojechali na wycieczkę do pobliskiego parku rozrywki "Śmiechominka". Tam czekało na nich mnóstwo atrakcji: karmienie zwierząt, m.in. wielbłąda, alpak, kóz i kucyków, zabawy na drewnianych placach zabaw, zawody sportowe, wyrabianie własnych pizz, poczęstunek. Nasi uczniowie niechętnie opuszczali "Śmiechominek", ale obiecali, że na pewno tam wrócą.

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved