foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Uczniowie kl. "0" oraz nowi uczniowie naszej szkoły otrzymali z rąk Pani Dyrektor Irminy Tokarskiej-Iwaniuk oraz przedstawiciela brytyjskiej Fundacji, Pani Alicji Turowskiej specjalne misie, które mają za zadanie towarzyszyć dzieciom w trudnych chwilach. Co ciekawe, każdy z misiów był zupełnie inny. Jeden na przykład był pilotem samolotu, drugi wybierał się na siłownię, a kolejny przypominał prawdziwego niedźwiedzia. Uczniowie otrzymali także lizaki. Nasze dzieci były bardzo zaskoczone, ale jednocześnie zachwycone niespodzianką. 

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved