23 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się finał II Gminnego Turnieju Wiedzy o Prawach Dziecka. W finale zmierzyło się ośmioro reprezentantów trzech szkół gminnych, którzy byli najlepsi w etapach szkolnych. Podczas konkursu zwrócono uwagę na prawa dziecka, ale również jego obowiązki.
Uczniowie zmierzyli się w trzech konkurencjach. Konkurs przeprowadził pedagog szkolny – Pan Dawid Dziaduś.
Sponsorem nagród w konkursie byli Państwo Katarzyna i Radosław Dominiak, właściciele firmy V-Leasing z Leoncina.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.