foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

27 kwietnia 2022 r. odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Ziemi. O tym, jak dbać o naszą planetę, przypomnieli nam uczniowie klas "0" i IV. Tego dnia rozstrzygnięto także konkurs plastyczny "Jedną Ziemię mamy i tak o nią dbamy!". Tematem pracy były sposoby i metody dbania o naszą planetę, zgodne z podanym hasłem. Format i technika były dowolne. Konkurs zorganizowały panie: Anna Wiechowska-Szerszeń, Patrycja Pietroń, Iwona Łaszczyk.
W młodszej kategorii wiekowej zwyciężył uczeń "Zerówki", Filip Budzik. II miejsce zajęła Emilia Słomczyńska, III - Zuzanna Kiewicz. W grupie starszych uczniów wygrała Zuzanna Żmijewska. II miejsce zajęła Amelia Parapura, a III - Joanna Laskowska. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz lizaki. Lizaki otrzymali także wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy!

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved