W dniu 12.04.2022 r. odbyły się spotkania uczniów z policjantem, Panem Dzielnicowym z Komisariatu Policji w Czosnowie.

Na spotkaniach poruszono następujące kwestie:
1. Prawa i obowiązki dziecka/ucznia.
2. Przemoc rówieśnicza.
3. Zasady zachowania w szkole.
4. Odpowiedzialność prawna nieletnich za popełnione czyny oraz za zachowania niezgodne z przyjętymi normami społecznymi.
Mamy nadzieję, że udział uczniów w prelekcji przyczyni się do wzrostu ich świadomości o konsekwencjach niewłaściwego postępowania.
Zajęcia przeprowadził pan asp. Kamil Maciejko.
Dla uczniów starszych odbyła się z kolei pogadanka na temat profilaktyki uzależnień.