foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

1 kwietnia obchodziliśmy w szkole Dzień Bez Plecaka. Formuła wydarzenia była prosta - należało zastąpić plecak czy tornister innym przedmiotem, najlepiej zupełnie nieoczywistym. I tak na przykład książki i piórnik zostały spakowane do: torebki, siatki, wózka dla lalek, odkurzacza, ciągnika, akwarium, czajnika, mikrofalówki, opony, chlebaka, skrzynki, itd. W każdej klasie przeprowadzono głosowanie i w ten sposób wyłoniono zwycięzców. Triumfatorzy otrzymali specjalną nagrodę - brak odpytywania i brak prac domowych w nadchodzącym tygodniu. Trzeba przyznać, że nagroda była zacna. 

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved