foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Dzień Edukacji Narodowej to zawsze wyjątkowe wydarzenie w każdej szkole. Nie inaczej było u nas. Pani Dorota Zielińska oraz Pani Patrycja Pietroń, wspólnie z uczniami klas V, VII i VIII, przygotowały przedstawienie przypominające formułą jeden ze znanych programów reporterskich. Trzeba przyznać, że było bardzo zabawnie i wzruszająco. Pani Inspektor Natalia Pręgowska oraz Pani Dyrektor Irmina Tokarska-Iwaniuk przyznały nagrody pracownikom szkoły. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym szkoły życzymy dużo zdrowia oraz siły do pracy! Wszystkiego najlepszego! 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved