foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

W dniu 29 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji uczniowie ósmej, siódmej i szóstej klasy czytali baśnie i bajki dzieciom z klas I-III oraz "Zerówki". Dzięki temu, wspólnie przypomnieliśmy sobie na przykład losy Dumbo, Kubusia Puchatka czy Arielki - Małej Syrenki. 🙂

Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców, by przed snem czytali bajki swoim dzieciom. Czytanie bowiem rozwija wyobraźnię i zasób słownictwa, a przede wszystkim jest sposobem na wspaniałe spędzanie czasu wolnego.

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved