foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

W czwartek 16 września 2021 roku odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas 4-8. Przewodniczącą została uczennica klasy ósmej: Magdalena Kłos, zastępcą - Jakub Nadolski. Bartosz Błaszczyk i Filip Stefanowski uzyskali tę samą liczbę głosów i wspólnie będą pełnić funkcję skarbnika/sekretarza. Wygranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy! 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved