foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

25 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/21. Najpierw o godz. 9.00 uczestniczyliśmy we mszy świętej w kościele w Leoncinie, a następnie obserwowaliśmy, jak uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce odbierali nagrody z rąk Pani Dyrektor. Na koniec wszyscy spotkaliśmy się w swoich salach, by odebrać świadectwa i życzyć sobie słonecznych, bezpiecznych wakacji.
 
Rok Szkolny 2020/2021 był rokiem nadzwyczajnym, w większości spędzonym w domu, przy własnym komputerze. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy, by podobny rok szkolny nie powtórzył się już nigdy więcej. Cudownych wakacji!
 
 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved