foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Uczniowie klasy "0" obchodzili bardzo hucznie czas karnawału. W dniu 11 lutego 2021 r. bawili się i tańczyli w rytm najbardziej znanych hitów. Na parkiecie można było dostrzec: Spider-mana, Syrenkę Ariel, jednorożce, żołnierzy, smoka, wilka, Elsę z Krainy Lodu, aniołka, Myszkę Miki, Żółwia Ninja i księżniczki. Po zabawie przyszedł czas na odpoczynek i poczęstunek. Było przepysznie! 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved