foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

20 listopada obchodzimy w Polsce Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym. Jury, w którym zasiedli nauczyciele plastyki, Pani Anna Wiechowska-Szerszeń i Pani Iwona Łaszczyk oraz pedagog, Pani Ewelina Frączak, wybrało kilka najoryginalniejszych i najpiękniejszych prac. Dzieła zostaną przesłane do Rzecznika Praw Dziecka, by wziąć udział w etapie krajowym konkursu. Poniżej przedstawiamy wybrane prace. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! 

 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved