foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

O tym, że 11 listopada obchodzimy w Polsce Narodowe Święto Niepodległości, pamiętali uczniowie "Zerówki", którzy z tej okazji wykonali albumy o naszym kraju. Każdy album zawiera polskie symbole narodowe, flagę, godło i mapę. 10 listopada, w przeddzień święta, nie obyło się także bez śpiewania hymnu narodowego oraz słuchania muzyki Fryderyka Chopina.

Dwie piękne prace, podczas lekcji plastyki z Panią Anną Wiechowską-Szerszeń, wykonały także uczennice klasy VII, Milena Wiśniewska i Magda Kłos.

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved