foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Uczniowie kl. "0" wykonywali jesienne lapbooki. Możemy się z nich dowiedzieć, jaka pogoda najczęściej jest jesienią, jakie zwierzęta spotkamy w lesie, które grzyby są jadalne, a które trujące, co na zimę gromadzimy w słoikach, jakie są kolory jesiennych liści oraz co spotkamy w polskim sadzie. Dzieci bardzo się napracowały, a ich lapbooki wyglądają naprawdę pięknie!

 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved