foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

22 października 2020 r. grono uczniów naszej szkoły powiększyło się. Pani Dyrektor oraz kilkoro starszych uczniów powitało pierwszoklasistów i życzyło im owocnej nauki w Szkole Podstawowej. Niestety, ze względu na panującą pandemię, nie mogliśmy spotkać się w większym gronie. Uczniom klasy I oraz ich wychowawcy, Pani Zofii Roszczyk i nauczycielowi wspomagającemu, Pani Alicji Turowskiej, życzymy pięknych wspólnych 3 lat.

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved