foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętali o tym uczniowie naszej szkoły z klas IV i VIII, którzy pod kierownictwem pań Anny Wiechowskiej-Szerszeń i Doroty Zielińskiej, wystawili przepiękne i humorystyczne przedstawienie. Pandemia nie zdołała popsuć naszego wspólnego ważnego święta, choć ze względów bezpieczeństwa musieliśmy spotkać się w okrojonym składzie. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi z naszej szkoły, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, siły, energii do pracy, zawsze smacznej kawy i samych sukcesów! 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved