foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Dzień Tabliczki Mnożenia - o takim święcie nie mogli zapomnieć nasi nauczyciele matematyki i ich uczniowie. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku, dlatego też trzeba było uczcić ten dzień w należyty sposób. Nauka i zabawa to duet idealny, dlatego uczniowie bawili się, rozwiązując wspólnie nieszablonowe zadania i matematyczne zagadki.

 

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved