foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

 
W dniu 21.09.2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącym został Filip Stefanowski z klasy VIa, zastępcą - Natalia Świerczewska z klasy 8, a sekretarzem została uczennica klasy 7 - Magda Kłos.
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w całym roku szkolnym.

2021 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved