Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Dzwonek na obiad – grosz do grosza”.

W ramach akcji „Grosz do Grosza” przeprowadzamy w szkole zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie obiadów dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin.

Dowolną kwotę pieniędzy można zbierać u wychowawcy klasy.

Fundacja „Być Bardziej” rozpoczęła już kolejną edycję programu „Dzwonek na obiad”.

W ramach projektu rodzice uczniów z rodzin najbardziej potrzebujących mogą ubiegać się o sfinansowanie szkolnych obiadów.

Program realizowany przez Fundację przyczynia się do zniwelowania problemu niedożywienia dzieci i młodzieży w Polsce.

Szczegóły ubiegania się o dofinansowanie posiłków dla uczniów wraz z wnioskiem można znaleźć na stronie www.dzwoneknaobiad.pl.